Apie mus

Nuo pat įsikūrimo pradžios viena iš prioritetinių įmonės strategijų buvo modernių technologijų, įrenginių ir įrankių naudojimas bei naujų gamybos organizavimo metodų diegimas. Nes tik taip galima užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę, mažinti gamybos sąnaudas bei tiekimo terminus. Lietuvos ir Vokietijos įmones STEVILA pagrindinis tikslas – pasiekti vedančių Vakarų šalių gamybinių įmonių lygį, kartu sustiprinti pozicijas rinkoje.

1997 m. įsigijus pirmąsias modernias CNC tekinimo stakles, įmonė toliau kiekvienais metais sparciai plėtė įrengimų parką. Šiandien Steviloje dirbama su 35 CNC tekinimo, 22 CNC frezavimo įrenginiais, taip pat veikloje naudojamos ne programinio valdymo tradicinės metalo apdirbimo staklės. Suderinusi naujų, modernių ir įprastinių įrenginių galimybes įmonė gamina aukštos kokybės gaminius už priimtiną kainą.

2001 metais STEVILOJE įdiegta Vokietijos programinės įrangos kūrejo R&B GmbH gamybos planavimo ir valdymo sistema FORB, kartu įmonėje buvo suformuota gera organizacinė struktūra, pagrįsta sukaupta Vokietijos mechaninio profilio gamybininkų praktika.

Iš nedidelės, turinčios 3 darbuotojus ir 4 senus rusiškus įrengimus 1997 m. pradžioje per septyniolika metų įmonė išsivystė iki 120 darbuotojų bendrovės. Kvalifikuotas administracinis ir gamybinis personalas, pasirinkta veiklos strategija padarė bendrovę viena iš vedančių mechaninio profilio gamybinių įmonių Lietuvoje.

Įmonės pagrindiniai užsakovai ir partneriai yra automobilių, medicinos, automatizavimo pramonės šakų atstovai. STEVILOS sėkmės faktorius yra ne tik kaina ir kokybė, bet ir lankstumas, servisas, betarpiškas bendravimas, užsakovų poreikių supratimas ir geri parnerystės ryšiai.

KOKYBĖS POLITIKA

Bendrovės veiklos pagrindą sudaro mechaninis detalių apdirbimas (tekinimas, gręžimas, frezavimas, šlifavimas, suvirinimas ir t.t.) ir jų pardavimas.

TIKSLAS

Būti patraukliu verslo partneriu, pasižyminčiu visapusišku šios srities išmanymu, naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, aukšta kokybe bei konkurentabiliomis kainomis.

STRATEGINIAI UŽDAVINIAI:

siekti lyderio pozicijos metalo apdirbimo srityje;
tobulinti kokybės valdymo sistemą, pagal EN ISO 9001 standarto reikalavimus;
gaminti ir pateikti užsakovo poreikius tenkinantį produktą;
tobulinti įmonės procesų veiklą, investuoti į šiuolaikines technologijas ir įrengimus;
sistemingai kelti visų lygių darbuotojų kvalifikaciją;
užtikrinti kiekvieno darbuotojo atsakomybę už savo darbo kokybę pagal pareigas ir kompetenciją.

VADOVYBĖS ĮSIPAREIGOJIMAI:

suteikti sąlygas darbuotojams kokybiškai ir našiai dirbti, užtikrinti socialines garantijas, geranorišką savitarpio supratimo atmosferą;
pripažinti darbuotojų nuopelnus, kūrybinę iniciatyvą ir skatinti juos siekti aukštesnių rezultatų;
nuolat gerinti darbuotojų darbo sąlygas;
kreipti ypatingą dėmesį parenkant darbuotojus ir keliant jų kvalifikaciją;
mokėti atlyginimą, atsižvelgiant į darbo rezultatus;
kasmet peržiūrėti kokybės politiką, kad ji nuolat išliktų tinkama.